Son mesaj - Gönderen: ADMİN - Pazartesi, 13 Temmuz 2020 17:20
Hayal Forum' da komik videolar, güzel sözler, resimler, haberler, magazin, sohbet, Şarkı sözleri, Hikaye, şiir ve Daha Fazlası Bu Adreste. Üye Olmanız Yeterlidir.
Radyo hayalfm biz
17 Nisan 2021, 17:44:38 *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular: YENİ İNTERNET YASASI GEREĞİ  RADYO YAYINIMIZA SON VERDİK. SADECE FORUM SİTESİ OLARAK HİZMETİNİZDE OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ.

Ana Sayfa   Yardım Ara Takvim Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
Gönderen Konu: Anneler Günü  (Okunma Sayısı 5571 defa)
isabey
Yönetici
Acemi Üye

Karma 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

Site
« : 12 Mayıs 2013, 16:55:08 »

Bir çocuk için en değerli varlığı, annesidir. Anne sevgisi, sevgi­lerin en kutsalı, en büyüğü ve en özverilisidir. Bebeğin doğumun­dan itibaren en zor ve özveri isteyen dönemlerinde yanında hep annesi vardır. Anne, çocuğunun ihtiyaçlarını hiçbir sıkıntı duyma­dan karşılar, Çocuğu gülünce gülen, o ağlayınca ağlayan kutsal bir varlıktır anne. Anneler günü mesajları ile onların bu özel gününü kutlayabilir ya da bir şiir gönderebilirsiniz.

Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “ANNE” derdim. Anneler günün kutlu olsun Annem.

Sesimi duyan tek insan… Anneler günün kutlu olsun benim bitanecik anneciğim…

Bana hayat veren ve hayatı öğreten biricik anneme sevgilerimle…

Sığınabileceğim tek limansın sen anneciğim. Saygıyla ellerinden öpüyorum.

Gökyüzünden bir yıldız kayar dilek tutarız. Annem gözlerini kapar bütün dilekleri benim içindir. Ellerinden öperim anneciğim.

Karşılıksız tek sevgi senin bize olan sevginmiş. Şimdi daha iyi anlıyorum anne. Seni çok seviyoruz. Ellerinden öpüyoruz anneciğim.

Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın. Benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım. Seni seviyorum Annem.

Canım annem sen benim en kıymetli varlığımsın…

Benim için herşeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesine… Anneler günün kutlu olsun Anneciğim.

Bütün acılar üstüme yağınca sen bana açılan şemsiyesin annem. Seni çok seviyorum…

Beni benden çok sevdiğine inandığım tek insan Benim Güzel Annem. Seni çok seviyorum.

Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum anne. Çünkü aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum Annem.
 Anneciğim benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın. Anneler günün kutlu olsun anneciğim…

Güzel annemiz sen bizim her şeyimizsin.

Çünkü aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum, Anneler günün kutlu olsun canım annem.

Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum anne. Çünkü aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum

Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum. Seni seviyorum anne

Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın. Benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım. Seni seviyorum annem…

Anneciğim seni ben çiçeklerden yemişten ve klasik dörtlüklerde anlatıldığından daha çok fazla severim, seni çook severim…

Gücüme güç, umuduma umut katan annem Anneler günün kutlu olsun!!

Anneciğim benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın Anneler günü kutlu olsun.

Benim bitanecik tatlı annem, senin çocuğun olduğum için her zaman gurur duydum. Ellerinden öperim.

Karşılıksız tek sevgi ananın çocuğuna duyduğu sevgidir. Ben kendi çocuklarımda senin sevgini buldum. Ve seni ne çok sevdiğimi bir daha anladım .

İyi ki seninle varım annem. Ellerinden öperim.

Seni bir gün değil her canım yandığında, başım sıkıştığında seni çağırıyorum. Sesimi duyan tek insan sensin. Anneler günün kutlu olsun ANNECİĞİM.

Kuzey rüzgarı da esse, kopsa da fırtına, sığınacağım tek liman sensin annem. Hakkını nasıl öderim.. Başımı dizlerine koymaya geldim.

Bütün acılar üstüme yağınca sen bana açılan şemsiyesin annem Seni çok seviyorum

Annem annem ben sensiz hep eksiğim Yanında olmasam da, sen yine benimlesin

Dün, bugün ve yarın daima seni sevdim, hep seveceğim Bizimki bitimsiz, tanrısal bir sevgi Anneciğim anneler günün kutlu olsun

Dünyanın en güzel, en iyi annesi, anneler günün kutlu olsun

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın Annemsin Seni çok seviyorum

Gökyüzünden bir yıldız kayar, dilek tutarız. Annem gözlerini kapar bütün dilekleri benim içindir. Ellerinden öperim.
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2015, 21:00:27 Gönderen: KAPTAN » Kayıtlı
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
  Takvime ekle  
Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
Bu Sayfa 0.038 Saniyede 20 Sorgu ile Oluşturuldu

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it Tema By:Tilsimli 2006-2008