Son mesaj - Gönderen: KAPTAN - Pazar, 14 Ekim 2018 11:00
Sanal Alemin En Uzun Soluklu Arabesk Damar Türkü Radyosu.. Kar amacı gütmeyen Hayal FM de kaliteli program ve pr0gramcılar ile 2004 yılından beri sizlerleyiz.
Radyo hayalfm biz
23 Ekim 2018, 12:39:03 *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular: Damarın Başkenti Radyomuz Hayal FM  12 Yaşında..!!
Sizlerle Birlikte Nice Yıllara.

Ana Sayfa   Yardım Ara Takvim Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
Gönderen Konu: Anlamlı Şiirler.  (Okunma Sayısı 2317 defa)
Furkan
Yeni Üye
*

Karma 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 29 Temmuz 2015, 09:06:36 »

Emeğine sağlık kaptan..
KAPTAN
ADMİN
Yönetici
Acemi Üye

Karma 151
Çevrimdışı Çevrimdışı

DAMARIN BAŞKENTİ

Site
« : 24 Temmuz 2015, 19:23:45 »

Sana İHTİYACIM vardı..
Bu kahrolası dünyada beni
ANLADIĞINA inandığım dost, arkadaş, sevgili, sırdaş..
Her şey BİLDİĞİM tek insandın sen.
Hayatımın içinde, yanım da olmasan da var olduğunu bilmekti ÖNEMLİ olan..
Bir yerlerde beni düşünen, seven, koruyan hayatta tutmaya çalışan bir canın varlığıydı ANLAMIN..
Hayatın SESLENİŞİYDİN yaşamalısın diyen..
Öyle bir güçtü ki seslenişin: hani - İyi olmalısın.. dediğinde dinerdi ACILARIM..
Sen istediğin için GÜLÜMSERDİM hayata, canımı yakan en dayanılmaz AĞRILARIM geçerdi, dinerdi aniden sebepsiz akan GÖZYAŞLARIM....
Kısaca herşeydin sen...
"HER ŞEY"..

SENİ İSTİYORUM!.. Akşam senin kollarında uyuyup, sabah kendi kollarım arasında görmek için.. SENİ İSTİYORUM!.. Herkesin içinde el ele oturup, o güzel gözlerine gözlerimle "seni seviyorum" demek için.. SENİ İSTİYORUM!.. Akşam öpücüklerinle uyuyup, sabah öpücüklerimle uyandırmak için.. SENİ İSTİYORUM!.. Ellerini okşamak vücudunu hissetmek tüm benliğimi sana vermek için.. SENİ İSTİYORUM!.. Mehtabın altında sevişip, yağmurlu bir günde denize girmek için.. SENİ İSTİYORUM!.. Sevgi selinde kaybolup aşk rüzgarlarıyla savrulup, mutluluğa erişmek için.. SENİ İSTİYORUM!.. Gözlerimi kapayıp ellerim ve dudaklarımla seni ezberlemek için.. SENİ İSTİYORUM!.. Gecenin bir yarısı uyandığımda seni yanımda görmek için.. SENİ İSTİYORUM!.. Yalnızlar diyarında kaybolmamak, seviyor ve seviliyorum demek için.. SENİ İSTİYORUM!.. Aşkı her an yaşamak, sevgi ağacının meyvelerini yemek için.. SENİ İSTİYORUM!.. Ağladığımda omzuna başımı koymak için.. SENİ İSTİYORUM!.. Yağmurun gürültüsünden korktuğumda, kollarının arasında olup korkmamak için.. SENİ İSTİYORUM!.. Her an seni yanımda görmek sevdiğimi söylemek için.. SENİ.. YALNIZ SENİ İSTİYORUM.

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
  Takvime ekle  
Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
Bu Sayfa 0.025 Saniyede 19 Sorgu ile Oluşturuldu

HAYAL FM

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it Tema By:Tilsimli 2006-2008