Son mesaj - Gönderen: ADMİN - Pazartesi, 13 Temmuz 2020 17:20
Hayal Forum' da komik videolar, güzel sözler, resimler, haberler, magazin, sohbet, Şarkı sözleri, Hikaye, şiir ve Daha Fazlası Bu Adreste. Üye Olmanız Yeterlidir.
Radyo hayalfm biz
17 Nisan 2021, 17:26:19 *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular: YENİ İNTERNET YASASI GEREĞİ  RADYO YAYINIMIZA SON VERDİK. SADECE FORUM SİTESİ OLARAK HİZMETİNİZDE OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ.

Ana Sayfa   Yardım Ara Takvim Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
Gönderen Konu: insanlık nerdekaldın...  (Okunma Sayısı 3863 defa)
ReİsS
Yeni Üye
*

Karma 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 14 Mart 2010, 00:02:16 »

bugun yasıyorum yarınım varmıdır dıye her gun dusunuyorum.dusundukce kafayı yıyorum..uc gunluk hayatı yasıyor sandım..sandıkca yanıldıgımı gordum..gordukce ıcın ıcın kahroldum ne oldu demeyın..ne oldugumu anlaymadım...ınsan dogduk ınsanca yasadıgımı bılemedım..dost aradım ınsan kılıgına burunmus sahtekarları goremedım..usdunde elbıse yokken ıcındekı ınsanı secemedım..secerken dunya alemınde aldandım aldandıkca ezıldım en onemlısı hayatı ınsanca yasıyorum sandım..NERDE İNSANLIK nerde o eskı deger verdıklerımız nerde o eskı gunler..soruyorum kendı kendıme belkıde hayatım boyuncada soracagım durmadan..cevabı hayatta saklıymıs yasadıkca ogrenır olmusum..nafıle yanıldıgımı cok gecde olsa anlamısım BIR DAHAMI GELECEGIM DUNYAYA sal gıtsın anasını satayım dıyenlerden olmusum.komsum acken tok gezen varlık ıcınde yokluk ceken olmusum sımdı soruyorum her seyden onemlısı ınsan olmusmuyuz don bak bır kere etrafına varmı senden daha muskulu varmı senden daha huzunlusu bulamadım goremedım deme..kımse demıyor ben gıbı uzuldugunu kımse ısdemıyor boyle hayatı..herkesın dılınde dolasır olmus SÜKÜR ..benım ıse en son bıldıgım sukur dıye daha yokmu yokmu  dedıgım kımsın nesın dıe sorma dunyaya gelmıs garıp bır kulum kımıne gore bır ınsan kımıne gore bır canlı kımınegore bır aga bır beyfendı yım..ADIM İNSAN SOYADIMYASAMAYA GELDIM..sımdı herkes benı cagırıyor İNSANLIK NERDE KALDIN bekleyın gelıyorum..nede olsa sızlerde benım gıbısınız..boyle yasadıkca en yakın dostunuzum olene kadarda yanınızda olacagım....DOSTLUK BUYSA EGER...
« Son Düzenleme: 14 Mart 2010, 00:36:50 Gönderen: EfSaNe » Kayıtlı
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Bu Konuyu Gönder  |  Yazdır  
  Takvime ekle  
Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
Bu Sayfa 0.029 Saniyede 21 Sorgu ile Oluşturuldu

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it Tema By:Tilsimli 2006-2008